Дітей можна лікувати ще внутрішньоутробно

  • 0

Дітей можна лікувати ще внутрішньоутробно

4,5 тисячі дітей у віці до 4 років помирає в Україні щороку. Частота захворюваності вродженими вадами розвитку на сьогоднішній день складає 11,3%, смертність немовлят до 28 діб життя – 50-80% загальної смертності, рання смертність немовлят до 7 діб – 40%, смертність немовлят в період від регулярних пологових переймів до перев’язки пуповини складає 20%. А дітей можна лікувати ще внутрішньоутробно…
Лікувально-оздоровчо-навчальний центр «Вікторія» проводить курси регенеративного лікування вагітним жінкам з патологічним перебігом вагітності – відшаруванням плаценти, загрозою викидня, порушеннями формування плода, ранніми та пізніми гестозами. Практика показує, що провівши регенеративний курс лікування до вагітності (підготовку до вагітності та пологів), забезпечивши підтримку вагітності та пологів ми можемо не лише скоротити частоту виникнення вроджених вад розвитку, мінімізувати та ліквідувати неонатальну смертність, попередити і пролікувати виникнення ускладнень вагітності та пологів у жінок – ранні і пізні гестози, передчасне відходження навколоплідних вод, передчасні пологи, кровотечі у пологовому та ранньому післяпологовому періодах, а й забезпечити народження здорових дітей.
Провівши курс регенеративного лікування жінкам чи подружнім парам до вагітності та проводячи підтримку вагітності жінок в результаті ми отримуємо абсолютно здорових дітей, які утримують голівку у 2 місяці, а не у 3-4, починають ходити у 6 місяців, а не в 10 місяців-рік, розумовий та інтелектуальний розвиток цих дітей набагато випереджає розвиток їх ровесників. Такі діти дуже швидко набувають та формують імунітет та практично не хворіють вірусними захворюваннями. Дитячі інфекції вони переносять легше або ж зовсім ними не хворіють. У цих дітей немає алергічних реакцій на жоден з алергенів, навіть якщо у матері був обтяжений алергологічний анамнез. Такими ми і бачимо дітей нового здорового покоління. У нашому центрі існує своя напрацьована шкала нормального розвитку дітей, яка відповідає критеріям нового здорового покоління. Звичайно впливає на результат наявність захворювань матері, давність захворювань та час початку курсу лікування (до вагітності, під час вагітності та триместр вагітності).
Жінки, у яких під час виконання УЗД виявлено відшарування плаценти будь-якого ступеня, порушення формування плода чи сповільнення серцебиття (що може свідчити про завмирання вагітності) можуть звертатися одразу до нас і в межах від 30 хв-1 години та до 4 годин буде відновлено матково-плацентарний кровотік незалежно від причини, що викликала даний стан, продовження курсу лікування з підтримання вагітності в подальшому та матері зможуть виносити плід та народити здорових дітей.
Регенеративне лікування можна активно застосовувати у вагітних жінок у яких під час вагітності виникає гостра респіраторна вірусна інфекція чи будь-яка інша, бактеріальна інфекція н-д: (пієлонефрит найчастіше). Вагітні жінки, що в силу певних обставин були змушені приймати під час вагітності антибіотикотерапію чи будь-яку іншу терапію також можуть звертатися для проведення лікування.
Якщо у плода діагностовано мікроцефалію, гідроцефалію, асиметрію кінцівок, дизрафізм та інші пораження центральної нервової системи або інших систем (патологія бронхо-пульмонального дерева, вад серця…) – це теж прямий показ до проведення регенеративного лікування уже внутрішньоутробно разом з метою якнайшвидшого відновлення кровотоку, уникнення ще більшої гіпоксії та глибшого неврологічного дефіциту у дитини та доформування плода.
Хотілося б сказати, що вагітність, виношування вагітності та пологи повинні бути фізіологічними і до цього потрібно прагнути та йти. Збільшення кількості екстракорпоральних запліднень (штучних запліднень) говорить про широту проблеми вагітності, виношування вагітності і неблагополучну перспективу щодо майбутнього.
Автор: керівник Лікувального центру «Вікторія» Палінська В.І.

Вагіт

Posledstviya-gipoksii

Адреси:
м.Трускавець, м.Львів, м.Київ,
вул.Дрогобицька,8 вул.акад.Сахарова, 44/65 вул.І.Кудрі, 38Б
03 247-67-888 03 22 38-86-68 050 281 53 65


Leave a Reply