Лікувально-оздоровчо-навчальний центр «Вікторія» – напрямки діяльності та результати

  • 0

Лікувально-оздоровчо-навчальний центр «Вікторія» – напрямки діяльності та результати

– На чому зосереджена діяльність Міжнародного Лікувально-оздоровчо-навчального центру «Вікторія»?

Діяльність центру зосереджена на лікуванні таких складних захворювань як розсіяний склероз, епілепсія, ДЦП, м’язова дистрофія, бічний аміотрофічний склероз, полінейропатії різного генезу, на лікуванні головного болю, артритів, артрозів, системного червоного вовчаку, подагри,  запальних захворювань внутрішніх органів та органів тазу. Безпліддя, доброякісні та злоякісні новоутворення органів тазу, молочних залоз та інші. Лікувальний центр «Вікторія» проводить курси загального оздоровлення організму та попередження виникнення захворювань та невідкладних станів, підготування до вагітності та пологів, підготування до оперативних втручань та трансплантації органів, ведення післяопераційних та післяпологових періодів. Проводяться також систематичні медичні огляди, просвітницькі лекції для громадян.

– Які оригінальні методи діагностики та лікування впровадив оздоровчий центр за час своєї роботи?

Напрацьована власна методика комплексного системного підходу до діагностики та лікування організму людини, що дозволяє забезпечити в межах 30 хв не лише встановлення основного діагнозу, супутніх захворювань, а й визначити схильність до виникнення тих чи інших захворювань і патологічних станів в майбутньому та передбачити тенденції виникнення невідкладних станів, пов’язаних з ними, вилікувати і попередити їх, шляхом забезпечення регенеративних (відновних) процесів та не лише…

 Чому центр позиціонує себе як міжнародний? З якими закордонними клініками співпрацюєте, або де за кордоном маєте філії?

Лікувальний центр «Вікторія» починав свою діяльність з закордону, 15 років діяльності на території Польщі, Словакії, Австрії, Німеччини та з 1994 року в Україні. На сьогоднішній день ми співпрацюємо з кількома клініками та маємо ще одну власну клініку за межами країни.

Міжнародна діяльність передбачає не лише створення закладів та філіалів, міжнародна діяльність – це й можливість лікування, навчання, стажування громадян інших країн у нашому центрі. Лікувальний центр «Вікторія» завжди ставив собі за мету готувати кадри, що будуть не лише добре знати свою роботу та якісно її виконувати, а лікарів, що зможуть бути конкурентноздатними в інших країнах світу.

– Який спектр послуг, що надають лікарі вашого центру?

Системний підхід до діагностики та лікування передбачає комплексне обстеження та комплексне лікування. Більше того працівники нашого центру повинні, знати все та вміти диференціювати (відрізняти) захворювання одне від іншого. Це зручно для пацієнтів,так як звернувшись всього лиш до одного лікаря людина може отримати повну інформацію про її стан здоров’я, рівень функціонування усіх органів та систем, стан компенсаторних можливостей організму та ступінь зашлакування організму. Кожному пацієнту проводиться розяснення щодо захворювань, виявлених у нього, як з ним боротись, чтого остерігатись. Проводиться інформування щодо усіх можливих методів лікування і пояснення протоколів надання допомоги у нашому центрі.

За бажанням, пацієнт має право на консультацію вузького спеціаліста – і ми це право забезпечуємо.

– Як проходить діагностика пацієнтів? В чому її плюси та переваги?

Клінічний огляд пацієнта, збір скарг, анамнезу, додаткові методи дослідження за потребою, окремо проводиться власна напрацьована нами вегетативна діагностика та діагностика статичним магнітним полем, що і дозволяє з точністю до нервового імпульсу передбачити схильність до виникнення захворювань, навіть якщо первинних проявів і клінічних скарг ще не виявлено. Спеціалісти нашого центру єдині, що вміють диференціювати регенеративні, репаративні та патологічні процеси в організмі.

– Центр також спеціалізуєтся на лікуванні хворих на ДЦП, епілепсію. Як відбувається лікування, в чому його інноваційність, та як скоро пацієнт може чекати поміного покращення здоров’я?

Одразу. Посилення процесів роботи мозку відбувається відразу, тому діти, що не не розмовляли- починають розмовляти, діти, що не могли ковтати або захлинались– починають ковтати, діти, що не могли стояти на стопах (ходили на пальчиках) – починають стояти та починають ходити. Епілепсія одне з найскладніших захворювань центральної нервової системи, та все-таки – парціальні судоми минають одразу, з генералізованими судомами, потрібно поборотися довше, так як в патологічний процесс задіяні обидві півкулі і процесс регенерації протребує більше часу. Але…мі єдина клініка в світі, що вилікувала дане захворювання,ми перші в світі, хто вилікував фармакорезистентну епілепсію з відсутністю клінічних проявів та нормалізацією ЕЕГ-картини (діагноз було «знято» рішенням МСЕК, не лише нами). В цьому і інновація. Інновація, якій уже понад 35 років. Лікування відбувається в амбулаторному порядку під систематичним наглядом лікуючого лікаря, лікування є тривалим у часі, оскільки регенеративний процес потрібно забезпечувати щоденно. Лікування гострих запальних процесів займає всього лиш 30 хв з повним відновленням фізіологічних функцій, хронічних запальних процесів – 2 тижнів до 2 місяців, в залежності від ступеня трофічних змін, лікування дегенеративних захворювань потребують більше часу.

– Які додаткові проекти та оздоровчі програми доступні пацієнтам клініки? В чому особливість таких програм?

Основна особливість проектів та програма – це можливість отримання фінансування/співфінансування курсу лікування для пацієнта та можливість співставити людей одного віку з однаковими захворюваннями та формами захворювань – спів ставляти симптоми та виявляти нові, слідкувати заперебігом захворювання та процесом одужання.

Програма відновлення нації – лікування батьків задля народження здорових дітей. Якщо усім сім’ям країни провести регенеративний курс лікування, а особливо молодим людям, що планують народження дітей, то ми отримаємо найздоровішу націю в світі, знизимо усі показники захворюваності, смертності, а особливо малюкової смертності, що на сьогоднішній день складає 40-50% (дані Державної статистики).

– Якими успіхами у лікуванні пацієнтів найбільше пишаєтесь?

Ми єдина клініка в Україні та світі, що виліковує такі складні захворювання як: епілепсія, розсіяний склероз, ДЦП,. Ми єдина клініка в Україні та світі, де рішенням МСЕК по факту відсутності клінічних проявів та позитивної динаміки Усі бажаючі, кого цікавить не лише лікування захворювання, а власне виліковування їх, можуть звертатися до нас, попередньо завітавши на наш сайт www.lonc-victoria.com.ua чи www.silonc-victoria.com.ua


Leave a Reply