Невиліковних хвороб не буває

  • 0

Невиліковних хвороб не буває

Кожен 10 українець не доживає до 35 років, а кожен 4-й не доживає до 60. Смертність від серцево-судинних захворювань складає 64% загальної смертності, від онкологічних захворювань – 1 млн. випадків щороку, далі патології шлунково-кишкового тракту, цукровий діабет, захворювання органів дихання, туберкульоз, патологія нервової. Епілепсією хворіє 85% населення земної кулі, 7% яких помирає від епілептичного статусу. За прогнозами вчених Організації об’єднаних націй через 10 років чисельність нашого населення буде всього 36-38млн, а через 50 років зменшиться до 12 мільйонів.
Приватна наукова установа міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр «Вікторія» проводить регенеративне лікування з метою лікування, вилікування та попередження виникнення захворювань.
Працює наша установа за методикою Палінського Ігора Зеноновича, яка була створена та існує уже протягом 35 років. Оглядаючись назад можемо твердо та аргументовано сказати, що невиліковних хвороб не буває. Регенеративному (відновному) лікуванню піддаються практично усі захворювання, це питання лише своєчасності звернення та часу(при хронічних тривалих захворюваннях). Алергічний риніт, алергози у дітей, аутизм, бічний аміотрофічний склероз, бронхіальна астма, гострий та хронічний бронхіт, гангренозне ураження кінцівок, гострий та хронічний гастрит, ниркова патологія та ниркова недостатність, ГРВІ, ДЕП, дифузний вузловий, дифузний токсичний зоб, цукровий діабет та доброякісні онкологічні захворювання – це частковий перелік захворювань, що піддаються повному виліковуванню з відновленням анатомічного та функціонального стану
Розсіяний склероз, ДЦП, епілепсія, м’язова дистрофія – складні неврологічні захворювання, що загрожують інвалідизацією в молодому віці та смертністю – давно уже не вирок. Ми єдина установа у світі, де є дійсно фактично вилікувані (з відсутні клінічні симптоми та зміни при додаткових методах дослідження) пацієнти з вищевказаними захворюваннями.
В організмі людини працюють 3 види регенерації та процеси компенсації і резорбції. Кожен з цих процесів і забезпечує нам результат при нашому лікуванні. Фізіологічна регенерація – з нею ми працюємо та її забезпечуємо під час проведення курсів оздоровлення та попередження виникнення захворювань. Стимулюємо процеси та оновлення клітин та відновлення.
Репаративна регенерація – з нею ми працюємо, коли потрібно вилікувати будь-яке захворювання – чи це гострі запальні процеси, чи хронічні, чи дегенеративні з уже виникшими трофічними змінами органів та тканин. Також потрібно сказати, що питання формування рубця, яким загоюється міокард та центральна нервова система – не являється проблемою, так як і колоїдні рубці мають здатність до резорбції (розсмоктування) також і ми це бачимо в тому числі і під час нашого лікування. Звичайно, значну роль відіграє ступінь компенсаторних можливостей організму, за допомогою яких і забезпечується відновлення і функціональне – клінічне, і анатомічне. Тому ми доволі активно виступаємо проти чи за розумне дозоване і лише за прямими показами застосування засобів лікування, що здійснюють гальмівний вплив та пригнічують компенсаторні можливості і відновні процеси організму, особливо гормональні препарати чи в таблетованій формі, чи в продуктах харчування, чи в засобах гігієни.

Патологічна регенерація – з нею ми працюємо та її забезпечуємо, коли формуємо штучні суглоби у травматологічних хворих. Процеси резорбції, трансформації потрібні нам і ми їх активуємо і забезпечуємо при лікування об’ємних утворень доброякісного і злоякісного характеру – фіброміом, мастопатій, дисплазій. В цьому році наша установа приймала участь у VII міжнародному щорічному форумі в м.Києві, де ми також відобразили результати нашого лікування-повне вилікування вищевказаних захворювань та особливо рефрактерної фармакорезистентної епілепсії. ДЦП, аутизм та інші захворювання, пов’язані з доформуванням плода теж можна лікувати до абсолютної вікової норми (одужання).

Лікувальний центр «Вікторія» проводить також підготувавння до вагітності та пологів, попередження виникнення самовільних викиднів, неонатальної смертності та вроджених вад розвитку у дітей. Це дуже важлива програма, так як щороку 4,5 мільйони дітей в Україні помирає віці до 4 років. Частота захворюваності вродженими вадами розвитку на сьогоднішній день складає 11,3%, смертність немовлят до 28 діб життя – 50-80%, рання смертність немовлят до 7 діб – 40%, смертність немовлят в період від регулярних пологових переймів до перев’язання пуповини складає 20%. Усі ці стани можна мінімізувати та протягом 2-5 років практично ліквідувати повність при правильному та розумному підході. Дітей можна лікувати ще внутрішньоутробно, не шкодячи їм та матерям, а навпаки шляхом покращення перфузії плода, забезпечити нову генерацію здорових та розумних дітей (за рахунок нейростимулюючого ефекту) – нове здорове покоління. Практика показує, що такі діти можуть утримувати голівку з 2 місяців, починати ходити з 6 та їх інтелектуальнийрозвиток та сприйняття навколишнього середовища перевищує своїх ровесників на багато років.

Лікувальний центр «Вікторія» проводить також підготування до оперативних втручань та трансплантацій органів з метою попередження виникнення ускладнень та відторгнень трансплантата. Все лікування відбувається
в амбулаторному порядку під систематичним наглядом лікуючого лікаря.
Автор:
В.Палінська


Leave a Reply